view style:

View: 12 / 24 / ALL

 • Poprawa samooceny

  5.00 

  Mapa Myśli “Poprawa samooceny” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie kształtowania samooceny. Poczucie własnej wartości nie jest cechą wrodzoną, lecz rozwija się w trakcie całego naszego życia, a pierwsze podstawy kształtują się już w okresie dzieciństwa. Na szczęście, w każdym momencie możemy nad nim pracować. Człowiek o wysokiej samoocenie dąży do urzeczywistniania swoich marzeń, poszukuje celów do realizacji. Do sukcesu trzeba jednak dojrzeć, zacząć od podstaw, czyli poczucia własnej wartości. Wiara we własne siły może stać się kluczem do szczęścia.

 • Jak rozwinąć charyzmę – Mapa Myśli

  5.00 

  Mapa Myśli “Rozwijanie charyzmy” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie rozwijania charyzmy. Magnetycznej energii – cechy, która odzwierciedla pewność siebie i siłę, wzbudzającą zaufanie i podziw innych. Charyzma może ułatwić Ci zdobycie awansu, rozwinąć głębokie przyjaźnie i otworzyć przed Tobą nowe możliwości. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak rozwijać tę cechę, otrzymujesz narzędzie, które pomoże Ci w rozwoju charyzmy, za pomocą małych kroków.

 • Jak pokonać lęk – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Mapa Myśli “Jak pokonać lęk” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie pokonywania lęku. Jeżeli  przydarzają Ci się sytuacje, kiedy irracjonalny lęk paraliżuje Twoje działania lub zamierzenia,  to ta mapa pomoże uporać Ci się z tym problemem. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak radzić sobie z lękiem, otrzymujesz narzędzie, które będzie wspierać i wzmacniać Twoje działania mające na celu pokonanie lęku.

 • Jak pokonać nieśmiałość – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Mapa Myśli “Jak pokonać nieśmiałość” została stworzona, aby pomóc Ci przezwyciężyć nieśmiałość i zyskać więcej pewność siebie. Jeżeli nieśmiałość sprawia, że nie jesteś w stanie skutecznie wykorzystywać pojawiających się społecznych szans i możliwości, oraz osiągać upragnionych celów, to ta mapa pomoże uporać Ci się z tym problemem. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak radzić sobie z nieśmiałością, otrzymujesz narzędzie, które będzie wspierać i wzmacniać Twoje działania mające na celu pokonanie nieśmiałości i zyskanie większej pewności siebie.

 • Przepis na szczęście

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Przepis na Szczęście” poznasz uniwersalne nawyki, czynności i zachowania, które wpływają na poczucie szczęścia i zadowolenia z życia. Dowiesz się jak je rozwijać, aby poczucie szczęścia wypełniało każdy Twój dzień.

 • Jak walczyć z prokrastynacją

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Prokrastynacja” dowiesz jakie są najczęstsze przyczyny prokrastynacji. Poznasz proces, dzięki któremu zidentyfikujesz swoje wyzwalacze odwlekania, aby móc im się później skutecznie oprzeć. Dowiesz się jakie działania musisz podjąć, aby wzmocnić swoją motywację i zwalczyć nawyk prokrastynacji.

 • Skuteczna poprawa pamięci – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Poprawa pamięci” poprawisz działanie swojej pamięci a zapamiętywanie nowych informacji będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Poznasz techniki i strategie, dzięki którym Twoja nauka stanie się  skuteczna i efektywna.

 • Klucz do efektywnej nauki – Mapa Myśli

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Klucz do efektywnej nauki” posiądziesz umiejętność osiągania właściwego stanu umysłu i ciała, który sprawi, że Twoja nauka stanie się bardziej efektywna. Będziesz umiejętnie wykorzystywać właściwe techniki i style uczenia, aby zwiększyć skuteczności nauki. Zastosujesz w swojej nauce 5 stopniowy proces, który przyspieszy i wzmocni zapamiętywanie nowych informacji.

 • Jak kontrolować nerwy podczas publicznych wystąpień – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Kontroluj swoje nerwy” z łatwością poradzisz sobie z nerwami podczas publicznych wystąpień. Posiądziesz umiejętność stosowania 4 stopniowego procesu, który lepiej przygotuje Cię do stresujących sytuacji. Będziesz dokładnie wiedzieć, co zrobić przed, w trakcie i po wystąpieniu, aby wszystko przebiegało po Twojej myśli w trakcie wystąpień publicznych.

 • Planowanie kariery zawodowej – Mapa Myśli

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Planowanie kariery zawodowej” z łatwością zaplanujesz i będziesz osiągać kolejne szczeble kariery zawodowej. Ustalisz kolejne cele i kroki oraz będziesz dokładnie wiedzieć co robić, aby nadać właściwy kierunek swojej karierze. Dokonasz analizy swojego portfolio, aby zwiększyć swoje szanse na rozwój zawodowy.

 • Skuteczna nauka wielozmysłowa – Mapa Myśli

  5.00 

  Na mapie IQ Matrix“Nauka Wielozmysłowa znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje jak przyspieszyć proces przyswajania wiedzy za pomocą trzech sensorycznych metod nauki. Cała ta wiedza zgromadzona jest w jednym miejscu, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu jej utrwalenia.

 • Jak efektywnie zarządzać czasem – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Na mapie myśli IQ Matrix “Zarządzanie Czasem” znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, metody i strategie jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, aby zyskać go więcej w ciągu dnia. Cała ta wiedza zgromadzona jest w jednym miejscu, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu wypracowania nowego nawyku.