Efektywna nauka

view style:

View: 12 / 24 / ALL

 • Skuteczna poprawa pamięci – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Poprawa pamięci” poprawisz działanie swojej pamięci a zapamiętywanie nowych informacji będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Poznasz techniki i strategie, dzięki którym Twoja nauka stanie się  skuteczna i efektywna.

 • Klucz do efektywnej nauki – Mapa Myśli

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Klucz do efektywnej nauki” posiądziesz umiejętność osiągania właściwego stanu umysłu i ciała, który sprawi, że Twoja nauka stanie się bardziej efektywna. Będziesz umiejętnie wykorzystywać właściwe techniki i style uczenia, aby zwiększyć skuteczności nauki. Zastosujesz w swojej nauce 5 stopniowy proces, który przyspieszy i wzmocni zapamiętywanie nowych informacji.

 • Skuteczna nauka wielozmysłowa – Mapa Myśli

  5.00 

  Na mapie IQ Matrix“Nauka Wielozmysłowa znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje jak przyspieszyć proces przyswajania wiedzy za pomocą trzech sensorycznych metod nauki. Cała ta wiedza zgromadzona jest w jednym miejscu, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu jej utrwalenia.

 • Jak się uczyć efektywnie z mapami myśli

  , 5.00 

  Na mapie myśli IQ Matrix “Jak się uczyć efektywnie z mapami myśli” znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje jak wykorzystywać mapy myśli do efektywnej nauki. Cała wiedza zgromadzona jest na jednej kolorowej mapie, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu utrwalenia informacji.

 • Jak opanować szybkie czytanie

  5.00 

  Na mapie IQ Matrix “Szybkie Czytanie” znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje jak opanować umiejętność szybkiego czytania i efektywnej nauki. Cała ta wiedza zgromadzona jest na jednej kolorowej mapie, dzięki czemu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu utrwalenia informacji.

 • Jak wyrobić nawyki efektywnej nauki

  5.00 

  Na Mapie IQ Matrix “Nawyki szybkiej i efektywnej nauki”  znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje jak wypracować nawyki efektywnej nauki. Cała wiedza zgromadzona jest na jednej kolorowej mapie, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu utrwalenia informacji.