Inteligencja emocjonalna

view style:

View: 12 / 24 / ALL

 • Poprawa samooceny

  5.00 

  Mapa Myśli “Poprawa samooceny” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie kształtowania samooceny. Poczucie własnej wartości nie jest cechą wrodzoną, lecz rozwija się w trakcie całego naszego życia, a pierwsze podstawy kształtują się już w okresie dzieciństwa. Na szczęście, w każdym momencie możemy nad nim pracować. Człowiek o wysokiej samoocenie dąży do urzeczywistniania swoich marzeń, poszukuje celów do realizacji. Do sukcesu trzeba jednak dojrzeć, zacząć od podstaw, czyli poczucia własnej wartości. Wiara we własne siły może stać się kluczem do szczęścia.

 • Jak rozwinąć charyzmę – Mapa Myśli

  5.00 

  Mapa Myśli “Rozwijanie charyzmy” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie rozwijania charyzmy. Magnetycznej energii – cechy, która odzwierciedla pewność siebie i siłę, wzbudzającą zaufanie i podziw innych. Charyzma może ułatwić Ci zdobycie awansu, rozwinąć głębokie przyjaźnie i otworzyć przed Tobą nowe możliwości. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak rozwijać tę cechę, otrzymujesz narzędzie, które pomoże Ci w rozwoju charyzmy, za pomocą małych kroków.

 • Jak pokonać lęk – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Mapa Myśli “Jak pokonać lęk” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie pokonywania lęku. Jeżeli  przydarzają Ci się sytuacje, kiedy irracjonalny lęk paraliżuje Twoje działania lub zamierzenia,  to ta mapa pomoże uporać Ci się z tym problemem. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak radzić sobie z lękiem, otrzymujesz narzędzie, które będzie wspierać i wzmacniać Twoje działania mające na celu pokonanie lęku.

 • Jak pokonać nieśmiałość – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Mapa Myśli “Jak pokonać nieśmiałość” została stworzona, aby pomóc Ci przezwyciężyć nieśmiałość i zyskać więcej pewność siebie. Jeżeli nieśmiałość sprawia, że nie jesteś w stanie skutecznie wykorzystywać pojawiających się społecznych szans i możliwości, oraz osiągać upragnionych celów, to ta mapa pomoże uporać Ci się z tym problemem. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak radzić sobie z nieśmiałością, otrzymujesz narzędzie, które będzie wspierać i wzmacniać Twoje działania mające na celu pokonanie nieśmiałości i zyskanie większej pewności siebie.

 • Przepis na szczęście

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Przepis na Szczęście” poznasz uniwersalne nawyki, czynności i zachowania, które wpływają na poczucie szczęścia i zadowolenia z życia. Dowiesz się jak je rozwijać, aby poczucie szczęścia wypełniało każdy Twój dzień.

 • Jak walczyć z prokrastynacją

  5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Prokrastynacja” dowiesz jakie są najczęstsze przyczyny prokrastynacji. Poznasz proces, dzięki któremu zidentyfikujesz swoje wyzwalacze odwlekania, aby móc im się później skutecznie oprzeć. Dowiesz się jakie działania musisz podjąć, aby wzmocnić swoją motywację i zwalczyć nawyk prokrastynacji.

 • Jak kontrolować nerwy podczas publicznych wystąpień – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Kontroluj swoje nerwy” z łatwością poradzisz sobie z nerwami podczas publicznych wystąpień. Posiądziesz umiejętność stosowania 4 stopniowego procesu, który lepiej przygotuje Cię do stresujących sytuacji. Będziesz dokładnie wiedzieć, co zrobić przed, w trakcie i po wystąpieniu, aby wszystko przebiegało po Twojej myśli w trakcie wystąpień publicznych.