mapy myśli

view style:

View: 12 / 24 / ALL

 • Jak pokonać lęk – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Mapa Myśli “Jak pokonać lęk” została stworzona, aby wesprzeć Cię w procesie pokonywania lęku. Jeżeli  przydarzają Ci się sytuacje, kiedy irracjonalny lęk paraliżuje Twoje działania lub zamierzenia,  to ta mapa pomoże uporać Ci się z tym problemem. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak radzić sobie z lękiem, otrzymujesz narzędzie, które będzie wspierać i wzmacniać Twoje działania mające na celu pokonanie lęku.

 • Jak pokonać nieśmiałość – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Mapa Myśli “Jak pokonać nieśmiałość” została stworzona, aby pomóc Ci przezwyciężyć nieśmiałość i zyskać więcej pewność siebie. Jeżeli nieśmiałość sprawia, że nie jesteś w stanie skutecznie wykorzystywać pojawiających się społecznych szans i możliwości, oraz osiągać upragnionych celów, to ta mapa pomoże uporać Ci się z tym problemem. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu, dotyczących sposobów jak radzić sobie z nieśmiałością, otrzymujesz narzędzie, które będzie wspierać i wzmacniać Twoje działania mające na celu pokonanie nieśmiałości i zyskanie większej pewności siebie.

 • Skuteczna poprawa pamięci – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Poprawa pamięci” poprawisz działanie swojej pamięci a zapamiętywanie nowych informacji będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Poznasz techniki i strategie, dzięki którym Twoja nauka stanie się  skuteczna i efektywna.

 • Jak kontrolować nerwy podczas publicznych wystąpień – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Dzięki mapie IQ Matrix “Kontroluj swoje nerwy” z łatwością poradzisz sobie z nerwami podczas publicznych wystąpień. Posiądziesz umiejętność stosowania 4 stopniowego procesu, który lepiej przygotuje Cię do stresujących sytuacji. Będziesz dokładnie wiedzieć, co zrobić przed, w trakcie i po wystąpieniu, aby wszystko przebiegało po Twojej myśli w trakcie wystąpień publicznych.

 • Jak efektywnie zarządzać czasem – Mapa Myśli

  , 5.00 

  Na mapie myśli IQ Matrix “Zarządzanie Czasem” znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, metody i strategie jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, aby zyskać go więcej w ciągu dnia. Cała ta wiedza zgromadzona jest w jednym miejscu, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu wypracowania nowego nawyku.

 • Jak się uczyć efektywnie z mapami myśli

  , 5.00 

  Na mapie myśli IQ Matrix “Jak się uczyć efektywnie z mapami myśli” znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje jak wykorzystywać mapy myśli do efektywnej nauki. Cała wiedza zgromadzona jest na jednej kolorowej mapie, dzięki temu dużo łatwiej wprowadzisz ją do codziennej praktyki, aż do czasu utrwalenia informacji.